آزمون تافل

 • آزمون تافل


 • چگونه برای آزمون تافل مطالعه کنیم؟

  تاریخ : ۹۷/۰۲/۲۳

  آزمون TOEFL عبارت است از  Test Of English As A Foreign Language به معنای آزمون انگلیسی به عنوان زبان بیگانه است و برای سنجش میزان توانایی افراد در برقراری ارتباط به زبان انگلیسی در سطح دانشگاه و موسسات آموزشی برگزار می شود. 


  کلمات کلیدی
  آزمون تافل - TOEFL - موفقیت در تافل - انگلیسی پیشرفته -
 • A036: Lesson36

  تاریخ : ۹۵/۰۲/۰۴

  درس 36 اختصاص پیدا می کند به مفهوم نوبت یعنی وقتی ما عددی را می دانیم و می خواهیم آن را در جایی به عنوان نوبت بیان کنیم نحوه گفتن آن متفاوت است. به عنوان مثال نفر اول با شماره یک متفاوت است. در زبان انگلیسی هم به همین صورت است و ما مفاهیم نوبت را در واقع با عبارت های اولیه آن مثلا نوبت اول یا نفر اول تا نفر دهم را برای شما در این درس بیان می کنیم.


  کلمات کلیدی
  آزمون تافل - کلاس تافل سریع و آسان - کلاس آیلتس سریع و آسان - کلاس رایگان آیلتس -
 • A040: Lesson40

  تاریخ : ۹۵/۰۲/۰۴

  درس 40، در انتهای این 10 درسی که برای 31 تا 40 در نظر گرفتیم اختصاص پیدا می کند به اوقات مختلف روز، که اگر من بخواهم آنها را به زبان فارسی بیان کنم مثل سحر یا لحظه طلوع آفتاب، قبل از آن و بعد از آن یا صبح زود، صبح، ظهر، بعداز ظهر، عصر و نهایتا سرشب و شب.


  کلمات کلیدی
  آزمون تافل - مهدکودک زبان انگلیسی - تافل کاغذی - راز مکالمه به زبان انگلیسی -
 • A042 : LESSON 42

  تاریخ : ۹۵/۰۲/۰۶

  در درس 42 مانند درس گذشته با 10 شغل جدید دیگر آشنا می شوید اما توجه داشته باشید که معمولا انسان از فرمت خاصی از صحبت کردن مثلا بازجویی که یک پلیس انجام میده به شکل دایرکت و مستقیم فقط سوال مورد نظر خودش را مطرح می کند.

  taxi driver-truck driver-bus driver-pilot-postman-shepherd-soldiers-miners


  کلمات کلیدی
  آزمون تافل - تافل کامپیوتری - تافل کاغذی - آموزش انگلیسی در خانواده -
 • A043 : LESSON 43

  تاریخ : ۹۵/۰۲/۰۶

  در درس 43 مانند دو درس گذشته با 10 شغل جدید آشنا می شوید و از همان الگو که در درس 42 برای پرسیدن شغل اشخاص استفاده شده بود اینجا هم از همان فرمت استفاده می کنیم برای اینکه تکرار بیشتری بشود و چنانچه گفته شد گرفتن اطلاعات از دیگران به شکل محترمانه تر و در یک قالب بهتر بسیار مهم است به همین دلیل ما همچنان این فرمت را تکرار می کنیم که برای شما خوب جا بیفتد.

  carpenter waiteress cachier auto mechanic waiterwelder hairdresser -window cleaner


  کلمات کلیدی
  آزمون تافل - تافل کامپیوتری - کلاس آیلتس سریع و آسان - کلاس رایگان آیلتس -
 • A048 : LESSON 48

  تاریخ : ۹۵/۰۲/۰۷

  در درس 48 با فرمت و تمپلیت جدیدی از از نحوه پرسیدن آشنا می شوید که با این عبارت شروع می شود:

  I wonder if you could tell me

  و با استفاده از این عبارت سوال خودتان را مطرح می کنید. این فرمت بسیار خوبی است که در واقع به نحوی طرف مقابل را برمی انگیزید برای اینکه به سوال شما پاسخ بدهد


  کلمات کلیدی
  آزمون تافل - تافل کامپیوتری - تافل کاغذی - جملات پرکاربرد زبان انگلیسی -
 • A050 : LESSON 50

  تاریخ : ۹۵/۰۲/۰۸

  درس50 در پایان سری ده تایی درس های مربوط به مشاغل قرار می گیرد. با پایان بردن این درس شما 100 شغل مختلف را عبارت انگلیسی آنرا فرا گرفتید که همانطور که قبلا اشاره شد معمولا ما اگر قرار باشد 100 شغل را به زبان فارسی بیان کنیم شاید کار آسانی نباشد ولی شما در اینجا توانستید این کار را انجام دهید.


  کلمات کلیدی
  آزمون تافل - مکالمه طبیعی به زبان انگلیسی - مهد کودک دوزبانه - جملات پرکاربرد زبان انگلیسی -


کلمات کلیدی مرتبط: زبان انگليسي در منطقه 1 حسین رهجو زبان خارجي روش آسان منطقه 1 رايگان ترکي استانبولي در منطقه 1 آموزشگاه انگليسي در منطقه 1 آموزشگاه زبان انگليسي در منطقه 1 رايگان سوئدي روش آسان منطقه 1 رايگان نوشتن مقاله انگليسي روش آسان در منطقه 2 با شرايط استثنائي سايت زبان انگليسي در منطقه 1 رايگان علی زبانکده زبان خارجي در منطقه 1 زبانکده هلندي منطقه 1 رايگانNaturalط‌بيعي‌

سرشتي‌

نهادي‌

ذاتي‌

فط‌ري‌

جبلي‌

بديهي‌Alex was doing everything in his power to provide her with all the experiences of a natural mother.

"A little," Carmen responded, "but I suppose that's natural, given our relationship.

In the weeks of natural stimulation, she had been the one who was embarrassed.

زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران