A022:Objects9

 • A022:Objects9

  تاریخ : ۹۵/۰۲/۰۳

  این درس اختصاص پیدا می‌کند به معرفی افراد و اشخاصی که در یک خانواده قرار دارند و نسبت‌هایی که به هم دارند و یاد می‌گیرید چه کلمات و عباراتی برای هر یک از آنها باید استفاده شود.


   

  این درس اختصاص پیدا می‌کند به معرفی افراد و اشخاصی که در یک خانواده قرار دارند و نسبت‌هایی که به هم دارند و یاد می‌گیرید چه کلمات و عباراتی برای هر یک از آنها باید استفاده شود.

  مانند روال گذشته حرکت کنید ولی بعد از این که درس تمام می‌شود یا در حین درس وقتی شما یک عبارتی را برای شما به کار می‌برند، به جای آنکه به عنوان مثال وقتی که می‌خواهید "عمو"  را استفاده کنید یا "پسر عمو" و یا "همسر" را، به جای این که شما در آن لحظه برای خودتان آنالیز کنید و بگویید که به عنوان مثال عمو مفهمومش این است که برادر پدر می‌شود، به این مباحث فکرنکنید. شما عموی خودتان را در تصویر و ذهن خودتان بیاورید و عبارتی که برای عمو برای شما معرفی می‌شود برای آن هم استفاده کنید. همینطور برای "پسر خاله"، "دختر عمو"، "همسر"، "فرزند"، "پسر"، "دختر". برای هر کدام از آنها در محیط زندگی خودتان همین اشخاص در کنار شما هستند و در حال زندگی هستند. سعی کنید آن‌ها را در ذهنتان بیاورید و با عبارت‌هایی که معرفی می‌شوند آن‌ها را صدا کنید. بعد از درس هم مانند درسی که مربوط به بخشهای مختلف یک خانه بود، در خانه و خانواده حرکت کنید و هر یک از اشخاص را که می‌بینید آن عبارت را برای آنها بکار ببرید.

  موفق باشید


  کلمات کلیدی
  حیوانات به زبان انگلیسی - خواندن صحیح انگلیسی - خانه فرهنگ کلاس انگلیسی - عبارات و لغات مفید انگلیسی -
  Level 1 Level 2 Level 3 Level 4     Level 1 Level 2 Level 3 Level 4
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران