آموزشگاه زبان انگلیسی در ساری

 • آموزشگاه زبان انگلیسی در ساری

  تاریخ : ۹۷/۰۵/۲۴

  سویگل زبان در شهر ساری شعبه حضوری ندارد اما شعبه مجازی این آموزشگاه در شهر ساری دایر است و به آموزش زبان های آلمانی, هلندی, ایتالیایی, اسپانیایی, انگلیسی, چینی, کره ای, هندی, فرانسوی, روسی, عربی و ترکی استانبولی می پردازد.


  شهر ساری با قدمت دیرینه به دلیل مجاورت با دریای خزر و رودخانه و جنگل های سرسبز دارای آب و هوای معتدل و مرطوب است و شهری غنی از نظر گردشگری می باشد. زیبایی های چشم نواز این شهر هر فردی را مجذوب خود می کند و به همین دلیل این شهر باستانی پایتخت تابستانه حکومت صفویان و دیگر حاکمان ایران بوده است. شهر ساری در نزدیکی دریای خزر قرار گرفته است و روزخانه تجن از این شهر میگذرد که باعت به وجود آمدن سرزمین های حاصل خیز و جلگه ای شده است و باعث شده کشاورزی یکی از صنعت های رایج این شهر پرجمعیت شود.

  این شهر دارای دانشگاه ها و موسسات عالی فراوانی است که باعث رشد علم وتکنولوژی در این شهر شده است, از جمله دانشگاه های این شهر میتوان به دانشگاه علوم پزشکی مازندران, دانشگاه آزاد اسلامی ساری, دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری, دانشگاه غیرانتفاعی مازیار رویان, موسسه آموزش عالی سنا, موسسه آموزش عالی روزبهان  و موسسه آموزش عالی ادیب مازندران اشاره کرد که در دانشگاه پیام نور بخش ساری مترجمی زبان انگلیسی تدریس می شود.

  آموزشگاه سفیر, مرکز آموزشی دریای خزر و مرکز آموزشی خرقانی از برترین آموزشگاههای زبان این شهر هستند. از اساتید و مربیان برتر زبان های خارجه در شهر ساری میتوان به رضا اکبردخت مدرس زبان انگلیسی, خانم حقانی مدرس زبان ترکی استانبولی, مظاهر انگامه مدرس زبان انگلیسی, ناصر خلیلی مدرس زبان فرانسه و... اشاره کرد.

  با تمام این تفاصیر با توجه به جمعیت شهر ساری و گردشگری بودن این شهر یادگیری زبان یکی از موارد ضروری برای ساکنین این شهر است و با توجه به محدود بودن تدریس آموزش زبان در دانشگاه های این شهر و این که فقط زبان انگلیسی آموزش داده می شود وجود آموزشگاه زبانی که زبان های پرکاربرد و مهم دنیا را آموزش می دهد لازم و ضروری است.

  با توجه به زندگی های روزمره پرمشغله امروزی و پیشرفت علم و تکنولوژی وجود کلاس های مجازی لازم و ضروری است, با این وجود توجه کمی به بحث آموزش مجازی در شهر ساری شده است و آموزشگاه های انگشت شماری به آموزش های مجازی پرداخته اند. از مزایای آموزش مجازی این است که هر فرد با توجه به برنامه روزانه خود و در هر کجا می تواند از به یادگیری بپردازد و لازم نیست زمان و هزینه را برای شرکت در کلاس هدر دهد و مدرس نیز با توجه به دانش هر شخص به آموزش می پردازد و هر فرد با ضبط کلاس ها می توانند غیر از ساعات کلاس نیز می تواند به مرور مطالب کلاس بپردازد.

  سویگل زبان ارائه دهنده کلاس های آموزش مجازی و حضوری زبان های پرکاربرد و مهم در سراسر نقاط ایران است که با برخورداری از جدیدیترین متدهای آموزشی و کادری مجرب به آموزش زبان می پردازد. متاسفانه سویگل زبان در شهر ساری شعبه حضوری ندارد اما شعبه مجازی این آموزشگاه در شهر ساری دایر است و به آموزش زبان های آلمانی, هلندی, ایتالیایی, اسپانیایی, انگلیسی, چینی, کره ای, هندی, فرانسوی, روسی, عربی و ترکی استانبولی می پردازد.

  The Pulpit Rock
  آموزش مجازی در ساری  آدرس شعبه مجازی ساری: میدان ساعت، خیابان جمهوری

  (لطفا از مراجعه حضوری خودداری نمایید و صرفا از تماس تلفنی یا ربات تلگرام @suiglezabanbot استفاده نماید.)

  شماره تماس: 09196707611


  کلمات کلیدی
  آموزش زبان در ساری - آموزشگاه زبان انگلیسی در ساری - آموزش مجازی در ساری - شعبه مجازی آموزش زبان انگلیسی در ساری -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران