یادگیری زبان کره ای

 • یادگیری زبان کره ای

  تاریخ : ۹۷/۰۵/۱۱

  در نگاه اول به الفبای این زبان , زبان کره ای سخت به نظر میرسد اما با آموزش ترفند های موجود میتوانید به راحتی این زبان را یاد بگیرید. 


  زبان کره ای

   

  در نگاه اول به الفبای این زبان , زبان کره ای سخت به نظر میرسد اما با آموزش ترفند های موجود میتوانید به راحتی این زبان را یاد بگیرید. در این زبان غالبا تلفظ کلمه مشابه نحوه نوشتار آن است و ارتباط نوشتار و گفتار بسیار راحت است. بخش عمده ای از کلمات در این زبان ریشه در کلمات چینی دارند و یادگیری این زبان برای کسانی که به زبان چینی آشنایی دارند کار راحتی است.

   

  پیشینه

   

  در بین زبان شناسان برای طبقه بندی زبان کره ای بحثی وجود دارد. بعضی معتقدند این زبان هیچ خانواده ای ندارد و بعضی معتقدند که این زبان جز خانواده زبان آلتایی است اما این نظریه رد شده است و در این بین بعضی نیز معتقدند این زبان از خانواده زبان های دیرین سیبری است. در گدشته مرئم کره به زبان کره ای با هم صحبت میکردند اما برای نوشتن از خط چینی استفاده میکردند بعدها یکی از پادشاهان به نام سه جونگ خط جدیدی را ابداع کرد که از حرکات بدن و نشانه های طبیعی به وجود آمد. از آن زمان تا کنون کره ای ها با این زبان که علمی ترین زبان نیز است برای نوشته های خود استفاده میکنند.

   

  The Pulpit Rock
  زبان کره ای  ویژگی های گرامری این زبان

   

  فاعل در زبان کره ای دارای نشانه معرفه ( یا  ) یا نکره ( یا ) است که بعد فاعل قرار میگیرد. ساختار جمله در زبان کره ای مشابه زبان فارسی به صورت  فاعل+ مفعول یا متمم یا مسند + فعل  است. ترتیب مضاف و مضاف الیه در زبان کره ای مشابه انگلیسی است و ابتدا مضاف الیه و سپس کلمه 의 و سپس مضاف قرار میگیرد.

  الفبای زبان کره ای از 10 حرف صدادار و 14 حرف بیصدا تشکیل میشود که عبارتند از:

  حروف صدادار

  حروف الفبا

  صدای حروف

  آ

  یا

  آ کوتاه

  یُ

  اُ

  یُ

  او

  یو

  او کوتاه

  ای کشیده

  ک یا گ

  ن

  ت یا د

  ر یا ل

  م

  ب یا پ

  س یا ش

  نگ

  چ یا ج

  چ

  ک

  ت

  پ

  ه

   

  چه کشورهایی به زبان کره ای صحبت می کنند؟

   

  زبان کره ای زبان رسمی مردم کره شمالی و جنوبی است و همچنین مردم مناطقی از روسیه , چین , استرالیا , ژاپن , کانادا , برزیل و فیلیپین نیز به این زبان صحبت میکنند.

   

  چه آموزشگاه هایی زبان کره ای تدریس می شود؟

   

  1. آموزشگاه سویگل زبان

  2. آموزشگاه زبان کره ای ایران آکسفورد

  3. آموزشگاه زبان صدیق دانش

  4. آموزشگاه زبان ایران کمبریج  

   

  آزمون های زبان آلمانی

   

  آزمون topic: این آزمون در 6 سطح مهارت های واژه , گرامر , نوشتن و شنیدن افراد را بررسی میکند. کسانی که قصد تحصیل یا زندگی در کره را دارند باید مدرک سطح 3 یا 4 را داشته باشند. این آزمون سالی یکبار در ایران برگذار میشود.

   

  منابع یادگیری زبان کره ای؟

   

  کتاب آموزش زبان کره ای در ۶۰ روز: در این کتاب گرامر و مکالمه و اصطلاحات پرکاربرد زبان کره ای آموزش داده میشود همچنین این کتاب تمرین هایی برای یادگیری بهتر توضیحات وجود دارد که جواب آنها در انتهای کتاب آورده شده است.

   کتاب آموزش مقدماتی زبان کره ای BASIC KOREAN: این کتاب به آموزش زبان کره ای به صورت مبتدی میپردازد در این کتاب سعی شده با زبان ساده و قابل فهم زبان کره ای را به زبان آموزان آموزش دهد.


  کلمات کلیدی
  زبان کره ای - منابع آموزش زبان کره ای - آموزش زبان کره ای - آزمونهای زبان کره ای -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران